RS Sogutma Soguk Hava Depoları,Kayseri Sogutma Sistemleri

Hakkımızda

Hakkımızda

RS Soğutma ısıtma iklimlendirme olarak; Sahip olduğumuz deneyimli kadromuz güçlü şirket yapımız ile endüstriyel soğutma sektöründe 2005 yılından beri hizmet vermekteyiz. Dostlarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak ürün ve hizmet gamını yenilemekte ve değişen şartlara uygun olarak geliştirmekteyiz. Ekibimizin 12 yıllık sektör tecrübesi ve bilgi birikiminin üzerine inşa ettiği yaklaşımımızla, yurt içi ve yurt dışında birçok başarıya imza atarak; enerji dostu ürün anlayışı, özel yazılım ve ERP sistemi, 7/24 servis hizmetiyle teknolojiye ve insana yatırım yapmaktayız.

Her geçen gün hızla artan müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini teknolojideki en son yeniliklerle karşılamanın yanı sıra gerek yurt içinde gerekse yurt dışında gerçekleştirdiğimiz projelerdeki kusursuz iş anlayışımız sayesinde her yıl yüzde yüze yakın bir büyüme göstermekteyiz. Gıda, lojistik gibi Türkiye' nin önde gelen sektörlerine, hizmet odaklı yaklaşımımız müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi göstermektedir.

En büyük gurur kaynağımız müşterilerimizin bütün projelerinde tekrar tekrar bizimle çalışmayı tercih ederek ürünlerimize ve hizmetimize duydukları güveni bize göstermeleridir.

Üretici kimliğimizin yanında anahtar teslim projelerde gösterdiğimiz hassasiyetle sektörde başarılı bir taahhüt firması olarak yerli sermaye ve üretim gücüyle dünyaya açılan bir pencere olma vizyonuyla her geçen gün ilerlemekte ve var gücüyle çalışarak yolumuza devam etmekteyiz. Faaliyet alanlarımızı sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyerek ürün gamımıza kattığımız markalarımızla genişletmekteyiz.